NOVELAN

značka ait-deutschland Vám nabízí optimální řešení v oblastech vytápění, chlazení a větrání.

V sídle společnosti v Kasendorfu v Horních Frankách se tepelná čerpadla vyrábějí téměř pro každé použití a prodávají je specializovaní velkoobchodníci.
S tepelnými čerpadly od NOVELAN nejen energeticky a hospodárně vytápíte, ale také využíváte teplo z obnovitelných energií a chráníte tak životní prostředí.

Velké plus: Široký sortiment NOVELAN, který lze snadno vzájemně kombinovat a snadno instalovat, sevyrábí v Německu / Horní Franky.

Společně přispět k ochraně klimatu.

V soukromých domácnostech se velká část (cca 75 %) energie spotřebuje na vytápění. Většinu času je tato energie vyráběna neefektivním a ekologicky škodlivým způsobem ropou nebo plynem, často také se zastaralými topnými systémy. Tepelné čerpadlo jako generátor regenerativní energie naproti tomu nabízí jednoduché řešení pro ekologické, energeticky úsporné vytápění, chlazení a přípravu teplé užitkové vody.

Nejvyšší čas na změnu

Svět potřebuje naši pomoc jako nikdy předtím. Je nejvyšší čas snížit emise, abychom dále neznečišťovali životní prostředí. I vy můžete přispět svým dílem. Stačí využít energii přírody! Tepelné čerpadlo to umožňuje: energeticky úsporný provoz šetřící CO2 zajišťuje maximální účinnost šetrnou k životnímu
prostředí a nákladově efektivní a během provozu je sotva slyšitelný.

Přispějte k energetickému přechodu. Pomozte dosáhnout stanovených cílů CO2 a trochu zlepšit svět – stojí za to se zúčastnit!

Přestavbou na moderní tepelné čerpadlo se vzdáváte používání fosilních paliv a spoléháte se na budoucnost, klima a ochranu životního prostředí.

Vaše děti vám poděkují a mohou se později vydat ve vašich zelených stopách.